Your cart

Your cart is empty

Pantry / Garden

Pantry / Garden Items

21 Results

GLUTEN FREE Buffalo Snack Stick from Yankee Farmer's Market.

Buffalo Snack Stick

from $4.99

Unit price
per 

Buffalo Summer Sausage from Yankee Farmer's Market.
Buffalo Summer Sausage from Yankee Farmer's Market.

Buffalo Summer Sausage

$13.99

Unit price
per 

Pet Food 2.5# Portion

from $15.00

Unit price
per 

Smoked Buffalo Bones from Yankee Farmer's Market.
Smoked Buffalo Bones are great treats for your pet.

Smoked Bones

$4.59

Unit price
per 

Animal Manure Compost from Yankee Farmer's Market.
Animal Manure Compost from Yankee Farmer's Market.

Animal Manure Compost

from $5.00

Unit price
per 

Award-winning Blackwater Mustard from Yankee Farmer's Market.

Blackwater Mustard

$7.49

Unit price
per 

NH Maple Syrup

from $7.85

Unit price
per 

Hall Apiaries Honey from Yankee Farmer's Market.
Hall Apiaries Honey from Yankee Farmer's Market.

Honey

from $14.99

Unit price
per 

Preto Magiana - Brazilian Single Origin Coffee from Yankee Farmer's Market.
Koobi Fora - African Blend - Coffee from Yankee Farmer's Market.

Coffee

$15.99

Unit price
per 

Camp Mix

Camp Mix

$3.99

Unit price
per 

Mrs. Beasleys Dog Treats

Mrs. Beasleys Dog Treats

$4.49

Unit price
per 

Raw Buffalo Bones from Yankee Farmer's Market.
Raw Buffalo Knuckle Bones are perfect for making bone broth.

Raw Buffalo Knuckle Bones

$9.29

Unit price
per 

Specialty Gift Box from Yankee Farmer's Market.
Specialty Gift Box from Yankee Farmer's Market.

Gift Box

from $30.00

Unit price
per 

Buffalo Snack Stick Ends from Yankee Farmer's Market.
Buffalo Snack Stick Ends from Yankee Farmer's Market.

Buffalo Snack Stick Ends

$4.99

Unit price
per 

Cheesy Herb Sourdough Bread | 2 Pack

$23.98

Unit price
per 

Buckwheat Loaf Sourdough Bread | 2 Pack

$23.98

Unit price
per 

Snow Family Farm Garlic Chips.

Garlic Chips

$9.99

Unit price
per 

Garlic Rye Sourdough Bread | 2 Pack

$23.98

Unit price
per 

Buckwheat Buns Sourdough Bread | 2 Pack

$23.99

Unit price
per 

Snow Family Farm Garlic Powder

Garlic Powder

$9.99

Unit price
per 

A collection of Buffalo Skulls from Yankee Farmer's Market.

Buffalo Skull

$100.00

Unit price
per